CS:GO (Steamsız)

Windows
Puan: 4.50 (Oylar: 5)

Popüler oyunlardan biri olan Counter-Strike: Global Offensive'ı şimdi steam olmadan online tüm skin ve diğer özelliklerle oynayabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive, görev tabanlı birçok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için teröristler veya terörle mücadele ekibi takımlarından birini seçerler. Örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır. Global Offensive'e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarışı (arms race) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarının yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir. Önceki oyunlarda olduğu gibi, bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.

CS:GO (Steamsız) Hakkında:

 • İlk başlatma, Steam sürümüne göre en son güncellemeyi yükleyecek olan oyun başlatıcısını açacaktır. İşlem, internet hızına ve güncelleme boyutuna bağlı olarak 30 saniye ila 30 dakika sürer.
 • Oyuncu tüm ikonları (defans oyuncusu, taktikler, Master Guardian vb.), ALTIN Madalyaları (Bloodhound, Vanguard ve diğerleri operasyonlarından), Şampiyonlar ikonlarını açacaktır. Tüm oyun içi öğeleri açık: silah kaplamaları, kılıflar, etiketler, Müzikler. Botlarla veya nosteam sunucularında izleyin, oynatın, dinleyin.
 • Counter-Strike: GO'nun resmi olmayan bir versiyonu: sonuç olarak, lisanslı (Steam) oyun modları, rekabetçi mod (eşleştirme), normal, ölümle mücadele, silah yarışı, çalışmaz. Botlarla ve nosteam sunucularında oynayabilirsiniz (play - Community Server'da Ara - bir sunucu seçin). Tüm boyalı silahlar sadece botlarla oyun modunda görünecektir.
 • İşlevleri takip etmek, iş haberleri, çevrimiçi eSports turnuvalarını izlemek, işlemler ve işlem platformunu özellikleride çalışmıyor.
 • CS: GO ve diğer oyunlara sahip Steam istemcisini zaten yüklediyseniz endişelenmeyin, bu oyun orijinal Steam sürümüne müdahale etmeyecektir.

Takma adınızı en kısa zamanda değiştirmenizi öneririz. Standart takma ad “You Name” olacaktır. Birçok sunucuda standart takma ad kullanılarak tekmelenebilirsiniz. 7Launcher'da takma adınızı, klan etiketinizi, rütbenizi, dilinizi ve diğer oyun ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 GHz / AMD64X2
Ram: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7 / 8.1 / 10)
Ekran Kartı: DirectX 9.0 ile uyumlu 128 MB VRAM
Ses Kartı: DirectX 9.0 ile uyumlu ses cihazı
Boş disk alanı: 23 GB

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
 • Kategori: Oyunlar
 • Platform: Windows
 • Yayıncı: NonSteam
 • Dosya Boyutu: 6.7GB
 • İndirme Sayısı: 256
 • Lisans: Ücretsiz
 • Son Güncelleme: Haziran 24, 2020
Editörün Seçimi